استخدام در تام سرویس

 

معرفی تام سرویس :

تام سرویس یک مرکز جامع ارائه خدمات فنی است که نیازمندیهای فنی مشتریان خود را برطرف مینماید . مهمترین خدمات تام سرویس عبارتند از اعزام مهندسین و تکنیسین های فنی جهت رفع خرابیهای برقی از قبیل اتصالی ، نصب تجهیزات برقی جدید ، رفع خرابی تجهیزات و منصوبات برقی ، رفع خرابی لوازم برقی و الکتریکی در محل ، تعمیر ، تعویض و نصب سیستمهای روشنایی نصب و تعمیر سیستمهای دوربین مدار بسته ، نصب و تعمیر سیستمهای آیفون تصویری و کنترل مرکزی ، نصب و تعمیر سیستمهای حرارتی ، سرمایشی و گرمایشی ، تهویه مطبوع و کلیه خدمات مرتبط

 

در حال حاضر تام سرویس با دارا بودن بیش از 150 نفر پرسنل فنی و 30 نفر پرسنل اداری خدمات خود را به صورت شیانه روزی در سراسر شهر تهران ارائه مینماید .

 

برای همکاری با تام سرویس میتوانید فرم استخدامی مربوطه را تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما در بخش منابع انسانی باشید 

 

* استخدام منشی و کارمند اداری

* استخدام مهندس برق

* استخدام مهندس کامپیوتر ، شبکه و سخت افزار

* استخدام تکنیسین برق 

*استخدام تکنیسین سیستمهای تهویه مطبوع

* استخدام تکنیسین شبکه و دوربین مدار بسته

* استخدام نصاب شبکه های کامپیوتر

 

معرفی قیمت و محصولات تام سرویس

تام سرویس

 

تام سرویس تخصصی ترین مرکز خدمات فنی و برقی در کشور که توانسته طی سالهای اخیر به پشتوانه شما همشهریان محترم افتخار سرویس دهی در قالب بیش از  15 هزار مورد فنی از جمله نصب ، تعمیر و رفع خرابی را داشته باشد و رضایت 98 درصدی مشتریان را در خصوص نحوه خدمات و قیمت خدمات ارائه شده کسب نماید .

 

شماره های تماس : 

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

اعزام برقکار

این مجموعه با دارابودن بالغ بر 150 پرسنل فنی اعم از برقکار مجرب ، تکنیسین فنی با تجربه ، نصاب و مهندسین مجرب تیمی با کیفیت و قابل اعتماد را همراه خود دارد تا مشتریان تام سرویس نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده آسوده خاطر باشند . 

در حال حاضر تام سرویس خدمات خود را در بیشتر مناطق تهران در سریعترین زمان ممکن ارائه مینماید . این خدمات شامل اعزام برقکار جهت رفع خرابی برق ، رفع اتصالی ،اجرا و یا تعویض  سیم کشی ،نصب و تعمیر آیفون های تصویری و درب باز کن ، نصب روشنایی ، نصب لوستر ، نصب هالوژن و نور مخفی ، طراحی و اجرای سیستمهای اعلام و اطفا حریق ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری ، طراحی و اجرای دوربین های مدار بسته ، سرویس آسانسور ، نصب و سرویس کولرهای آبی و گازی و کلیه خدمات مشابه فنی میباشد .