برقکار امانیه

برقکار ساختمان | برقکار امانیه | برق کار سیار 

مجموعه تام سرویس  را به خاطـر بسپارید...

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار و تعمیرکار برق : 86045481

 

اجرای کلیه خدمات فنی متنوع از جـمله: ارسال تکنیسین برقکار سیار برای رفع اتصالی و خرابی برق، خدمات برقی و فنی ساختمان اداری و مسکونی، نصب انواع آویز و لوستر، سیم کشی و کابل کشی ساختمان، برقکاری ساختمان، داکت کشی، نصب و تعویض انواع لامپ، خدمات مربوط به نصب انواع آیفون های صوتی و تصویری و به طور کلی سیستم های روشنایی و هوشمند ساختمان توسط مجموعه ی تام سرویس در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

گروه تام سرویس با برخورداری از 150 تکنسین ماهر توانسته اخیرا خدمات خود را در محدوده ی خیابان امانیه و با اعزام برق کار امانیه در این محل گسترش دهد و موجب رضایت بسیاری از اهالی شود.

برقکار امانیه

برای انجام خدمات مربوط به تاسیسات برقی و فنی ساختمان اداری، تجاری، مسکونی و صنعتی می توانید از طریق شماره های درج شده در ذیل با گروه تام سرویس در ارتباط باشید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

همکاران مـا در اسـرع وقت با اعزام برقکار ماهر برای ارائه خدمات برقی، آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشند. 

روش های صرفه جویی برق در ساختمان های تجاری

اگر شما هم صاحب کسب و کار تجاری باشید قطعا به دنبال روش هایی برای کاهش مصرف انرژی هستید، با رعایت نکات زیر ضمن صرفه جویی در مصرف برق و کمک به انرژی می توانید در هزینه های محل کار خود نیز صرفه جویی کنید.

ارتقا سیستم روشنایی ساختمان

یکی از اصلی ترین روش ها برای کاهش مصرف انرژی برق، تعمیر و یا تعویض وسایل روشنایی قدیمی می باشد، برای این کار بهتر است از یک تکنسین حرفه ای برق کمک بگیرید تا با بررسی دقیق تمامی سیستم های روشنایی مشکلات را به طور دقیق بررسی کند.

بهتر است برای محیط هایی مانند اتاق های کنفرانس، سرویس های بهداشتی و پارکینگ که نیاز به روشنایی دائمی ندارند از چراغ های سنسور دار استفاده کنید در این صورت سیستم های روشنایی با ورود شخص فعال خواهند شد و شما می توانید تا مقدار زیادی در مصرف انرژی برق صرفه جویی کنید.

لازم به ذکر است استفاده از چراغ های LED به دلیل نور طولانی مدت برای محیط های اداری و تجاری مقرون به صرفه تر می باشند. همچنین بهتر است تا حد امکان از لامپ های کم مصرف در محیط کاری خود استفاده کنید.

لوازم اضافی را از برق خارج کنید!

زمانی که به چاپگرها، رایانه ها و دیگر سیستم های اداری نیازی ندارید آن ها را از برق خارج کنید در این صورت علاوه بر افزایش طول عمر این وسایل می توانید تا حد زیادی در مصرف برق نیز صرفه جویی کنید.

هم محلی سلام

خدمات تام سرویس به صورت تمام وقت در اختیار اهالی محترم محله امانیه و خیابان های زیر قرار دارد:

خیابان کمبوجیه، خیابان طاهر ، خیابان گلستان، خیابان امانپور، محله امانیه درشمال به بزرگراه های مدرس  و چمران،  پل پارک وی، در جنوب به بلوار های ارش و اسفندیار،  در غرب به شهرک سئول.

از پارک های این محدوده نیز می توان به ملت پارک ،نوروز پارک و پارک جمشیدیه اشاره کرد.

 نقشه امانیه


کلید واژه ها :

برقکار مجرب در خیابان کمبوجیه، برقکار مجرب در خیابان طاهر ، برقکار مجرب در خیابان گلستان،  برقکار مجرب در خیابان امانپور ، محله امانیه، بزرگراه های مدرس  وچمران و  پل پارک وی  ، برقکار بلوار ارش ، برق کار در خیابان اسفندیار ،  اعزام برقکار در شهرک سئول ملت پارک ، اعزام برق کار در نوروز پارک ، و پارک جمشیدیه 

خدمات فنی و برقی و تعمیرات برقی در خیابان کمبوجیه، خدمات فنی و برقی و تعمیرات برقی در خیابان طاهر، خدمات فنی و برقی و تعمیرات برقی در خیابان گلستان،  خدمات فنی و برقی و تعمیرات برقی در خیابان امانپور ، محله امانیه، برقکار خیابان امانیه ،بزرگراه های مدرس  ،چمران  ،پل پارک وی ، بلوار ارش، اسفندیار ،  شهرک سئول ملت پارک ، نوروز پارک، برقکاری در پارک جمشیدیه ، خدمات برقی در تهران، خدمات فنی و برقی، برقکاران در تهران، تعرفه برقکاری، برق کار شبانه روزی، سیم کشی ساختمان، قیمت برقکار در تهران، برق کار در خیابان امانیه، برقکار در محدوده امانیه، الکتریکی امانیه، اعزام برق کار به پارک جمشیدیه