برقکار اکباتان

تعمیرات برق | خدمات برقی ساختمان | برقکار اکباتان 

خدمات ایمن و با کیفیت با مجموعه حرفه ای تام سرویس...

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار و تعمیرکار برق : 86045481

 

تام سرویس با رقبای زیادی مواجه شده  و برای مقابله با تقلیدکنندگان به روش‌ متفاوتی نیاز دارد. امروزه تام سرویس به یک مرکز اصلی خدمات فنی در سراسر شهر بزرگ تهران تبدیل شده و  برندی که امروزه برای همگان آشناست و قدری فراتر از یک مجموعه خدمات فنی است. اما چگونه؟

 برقکار اکباتان

همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند هر زمان از ایام هفته نیاز خود را فرا بخوانند همکاران ما  در کمترین زمان ممکن به حضور خواهند رسید و به خدمت گذاری حاضر خواهند شد.

 تام سرویس به عنوان یک برند آشنا در میان مردم عزیز تهـرانی با بیش از 150 نیروی تکنیسین مجرب و کار بلد جایگاه ویژه‌ای برای خود باز کرده است و گمان می‌رود هیچ شرکت خدمات فنی این همه استاندارد و کیفیت را نداشته باشد. ما استاندارد ها و کیفیت ها را "برای انجام امـوری چون: رفع خرابی های مربوط به سیم کشی ساختمان و  اتصالی برق (ارسال تکنیسین برقکار )، نصب لوستر، نصب انواع آویز دیواری و تزئینی، نصب چراغ های دیواری و سقفی، نصب و سرویس کولرهای آبی و گازی و سایر خدمات مرتبط به همشهریان عزیز تهرانی ارائه خواهیم کرد.

اعتبار چیزی است که طی سالیان متوالی با انجام درست خدمت رسانی و به دست آوردن اعتماد مشتریان به ثمر خواهد نشست و مایه افتخار مجموعـه تام سرویس است، که در این راستا  در تمام طول عمر خدمت و کاری خود به شما همشهریان عزیز گام برداشته است

در صورت نیاز به هر گونه خدمات فنـی ارائه شده با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

تلفن پشتیبانی و اعزام نیروی برق کار اکباتان : 86045481

تام سرویس به عنوان شرکت خدمات فنی در شهـر بزرگ تهـران برای مشتریان وفادار خود تمام توان و استاندارد های لازم را در انجام تمام امور در نصب روشنایی، لوستر، دیواری و یا آویز و همچنین سرویس صحیح کولرهای آبی و گازی ارائه خواهـد نمود .

برقکاری ساختمان چیست؟

خدمات برق کاری در سطح وسیع قطعا نیاز به نیروی متخصص دارد، به عنوان مثال نصب لوستر، کلید و پریز در خانه های جدید و... نیاز به تخصص نیروی برق کار دارد تا بدون هزینه های اضافی و در سریع ترین زمان بتواند با رعایت نکات ایمنی و استانداردها تمامی خدمات برقی را به بهترین شکل انجام دهد.

برق کاری توکار:

برای انجام خدمات برقی دانستن محل قرارگیری کابل ها، سیم ها، کلید و پریزها اهمیت بالایی دارد، برقکاری ممکن است به صورت روکار یا توکار انجام شود، در برق کاری توکار باید شیار زنی انجام شود و بعد از عبور لوله های پلاستیکی مخصوص عبور کابل ها و دیگر تجهیزات با مصالح ساختمانی سطح را صاف کرد.

برق کاری روکار:

در برقکشی روکار باید تمامی سیم ها و کابل ها توسط بست های مخصوص در جای خود قرار بگیرند، در صورتی که سقف کاذب باشد و بخواهیم سیم کشی روکار انجام دهیم لوله ها را نباید از سقف کاذب عبور داد بلکه باید از سقف اصلی عبور دهیم.

برق کاری زمینی:

در برخی مواقع برقکاری به صورت زمینی می باشد، به این صورت که کابل را باید از زیر زمین و از طریق لوله های محافظ عبور دهیم.

هم محلی سلام

تام سرویس خدمات خود را هفت روز هفته در اختیار هم محلی های عزیر در محدوده محله اکباتان و خیابان های زیر ارائه می نماید :

محدوده محله اکباتان از سمت شرق به کوی بیمه، شهرک اپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هوایی، و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری، از خیابان های اکباتان هستند.

ازپارک های محله اکباتان میشه به صارم پارک  و  شرافت پارک  اشاره کرد.

 نقشه اکباتان


کلید واژه ها :

برقکار محله اکباتان،  برقکار کوی بیمه ، برقکار شهرک اپادانا، برقکار اکباتان ،برقکار بزرگراه شهید لشگری  ، برقکار  صارم پارک،  برقکار شرافت پارک، الکتریکی اکباتان، برقکاری در محدوده اکباتان، برقکار سیار در شهرک آپادانا، خدمات برقی در اکباتان، خدمات برقی در شهرک اکباتان، برقکار سیار، اعزام برق کار به اکباتان، خدمات برقی و فنی در تهران، هزینه برقکاری در اکباتان، الکتریکی شهرک آپادانا، برق کار در خیابان لشکری، برق کار سیار در تهران، برقکار در شیخ فضل الله نوری، خدمات برقی در شیخ فضل الله نوری، الکتریکی اکباتان، تعرفه برقکاری در تهران