برقکار اکباتان

 خدمات ایمن و با کیفیت با مجموعه حرفه ای تام سرویس...

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار و تعمیرکار برق : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

تام سرویس با رقبای زیادی مواجه شده  و برای مقابله با تقلیدکنندگان به روش‌ متفاوتی نیاز دارد. امروزه تام سرویس به یک مرکز اصلی خدمات فنی در سراسر شهر بزرگ تهران تبدیل شده و  برندی که امروزه برای همگان آشناست و قدری فراتر از یک مجموعه خدمات فنی است. اما چگونه؟

 برقکار اکباتان

مشتریان عزیز تهرانی می‌توانند هر زمان از ایام هفته نیاز خود را فرا بخوانند همکاران ما  در کمترین زمان ممکن به حضور خواهند رسید و به خدمت گذاری حاضر خواهند شد.

 تام سرویس به عنوان یک برند آشنا در میان مردم عزیز تهـرانی با بیش از 150 نیروی تکنیسین مجرب و کار بلد جایگاه ویژه‌ای برای خود باز کرده است و گمان می‌رود هیچ شرکت خدمات فنی‌ای این همه استاندارد و کیفیت را نداشته باشد. ما استاندارد ها و کیفیت ها را " برای انجام امـوری چون: رفع خرابی های مربوط به سیم کشی ساختمان و  اتصالی برق(ارسال تکنیسین برقکار )، نصب لوستر ، آویز ، دیواری و سقفی، نصب و سرویس کولر]ای آبی و گازی و سایر خدمات مرتبط  را به همشهریانمان عرضه خواهیـم کرد .

اعتبار چیزی است که طی سالیان متوالی با انجام درست خدمت رسانی و بدست آوردن اعتماد مشتریان به ثمر خواهد نشست و مایه افتخار مجموعـه تام سرویس است، که در این راستا  در تمام طول عمر خدمت و کاری خود به شما همشهریان عزیز گام برداشته است

در صورت نیاز به هر گونه خدمات فنـی ارائه شده با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

تلفن پشتیبانی و اعزام نیروی برق کار اکباتان : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

تام سرویس شرکت خدمات فنی در شهـر بزرگ تهـران برای مشتریان وفادار خود تمام توان و استاندارد های لازم را در انجام تمام امور شما در نصب روشنایی ، لوستر ، دیواری و یا آویز و همچنین سرویس صحیح کولرهای آبی و گازی ارائه خواهـد نمود .

 

هم محلی سلام

تام سرویس خدمات خود را هفت روز هفته در اختیار هم محلی های عزیر در محدوده محله اکباتان و خیابانهای زیر ارائه مینماید : محدوده محله اکباتان از سمت شرق  ،  به کوی بیمه  ، وشهرک اپادانا  ، از شمال به اتوبان تهران کرج  ، از غرب به نمایشگاه صنایع هوایی  ، و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری  ، از خیابان های اکباتان هستند.ازپارک های محله اکباتان میشه به صارم پارک  ،  شرافت پارک  اشاره کرد.

 نقشه اکباتان


کلید واژه ها :

برقکار محله اکباتان ،  برقکار کوی بیمه  ، برقکار شهرک اپادانا  ، برقکار اکباتان ،برقکار بزرگراه شهید لشگری  ، برقکار  صارم پارک  ،  برقکار شرافت پارک