برقکار شهرک غرب

به خانه کیفیت و زمان و اعتماد خیلی خوش آمدید!

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار و تعمیرکار برق : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

خدمات در حـد عالی، شـما را آن را میخوانید و ما آنرا انجام میدهیم.خیالتون راحت باشه!

میفرمایید چه کارهـایی میتونه از پس شرکت خدمات فنی تام سرویس بر بیاد؟!

ما در زمینه های فنی، اعزام برقکار سیار ، تاسیساتی ساختمان متنوع از جـمله: ارسال تکنیسین برقکار برای رفع اتصالی برق ، نصب لوستر ، آویز ، دیواری و سقفی ، رفع خرابی های مربوط به سیم کشی ساختمان ، نصب و سرویس کولر ، خدمات رفع اتصالی شهرک غرب و سایر خدمات مرتبط ارائه خدمات داریم.

برقکار شهرک غرب

شرکت خدمات فنی تام سرویس با گامی راسخ و مطمئن برای ارائه خدمات فنی با بیش از 150تکنیسین مجرب در شهر تهـران آغـاز  به کار کرده و امیـد دارد با توسعه خدمات، فعـالیت خود را در کل کشور توسعه دهـد.

ما خدمات مورد نیاز شما رو در اسرع وقت و با کیفیت بالا براتون انجام خـواهند  داد، فقـط کافـیه با شـماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

همکارن مـا بدون فـوت وقـتدر تمام ایم هـفته برای ارائه خدمات خود در راه اندازی و نصب روشنایی ، لوستر ، دیواری و یا آویز و هم‌چنین سرویس دهـی استاندارد برای کولرهـای آبی و گازی شـما همشـهریان تهـرانی آماده به خدمت می‌باشـند.

 

هم محلی سلام

تام سرویس خدمات اعزام برقکار را در تمام روزهای هفته در بهترین زمان و با بهترین کیفیت در اختیار هم محلی های عزیر در محدوده شهرک غرب ، ایران زمین و.. . میباشد.

 

 

نقشه شهرک غرب


اگر شما:

 نیاز به انجام تعمیرات برقی ، سیم کشی و یا برقکاری دارید.

نمی دانید چه کار الکتریکی می توانید خودتان انجام دهید و کدام کار حتما باید توسط برقکار مجرب انجام گیرد.

می خواهید بدانید که کجاها کار با جریان برق خطرناک و کجاها ایمن است

این مطلب پاسخ بسیاری از سوالات شما خواهد بود

 

بدون تردید شما میتوانید یک لامپ سوخته را تعویض کنید اما انجام همه کارهای برقی به این سادگی نیست و کمی بی احتیاطی و نداشتن تجربه هنگام کار با جریان الکتریسیته ممکن  است به قیمت از دست رفتن جان انسانها تمام شود . در اینجا ما برای شما روشن خواهیم کرد که انجام کارهای الکتریکی و برقکاری چه خطراتی را میتواند به همراه داشته باشد و کادام کارها میبایست حتما توسط یک انسان مجرب انجام شود .

 

درباره ایمنی برق

هر شخص عادی ابتدا سعی میکند اشکالات برقی را در منزل یا محل کار خودش شخصا و یا توسط همسر و یکی از نزدیکان برطرف نماید شما هم چنانچه خواستید به شخصه کارهای برقی منزل را انجام دهید حتما موارد زیر را در نظر بگیرید :

فیوز اصلی را قطع کنید . اولین کاری که میبایست هنگام کار با جریان برق انجام دهید قطع کردن فیوز است . البته ممکن است یک برقکار حرفه ای این کار را انجام ندهد ولی فراموش نکنید که شما یک برقکار حرفه ای نیستید و هرگز هم سعی نکنید مثل یک برقکار حرفه ای به برق نزدیک شوید . اگر مجبور به روشن کردن محل برقکاری هستید از چراغ قوه و یا وسیله دیگری استفاده کنید . برای قطع کردن فیوز اصلی از فیوز خروجی کنتور و یا جعبه فیوز اصلی استفاده کنید .

 تست قطع بودن برق :

حالا که برق را قطع کردید ابتدا با تغییر حالت کلید های روشنایی مطمئن شوید برق قطع شده و سپس برای تست نهایی از فازمتر استفاده کنید . دقت نمایید با وجود اینکه برق قطع شده ولی به سیمهای لخت به هیچ وجه دست نزنید زیرا با قطع شدن فیوز معمولا جریان فاز قطع میشود ولی ممکن است فاز برگشتی در سیمهای نول وجود داشته باشد و موجب برق گرفتگی شود .

سوراخکاری و حفاری :

در صورتی که قصد دریل کاری در سطوح دیوار و یا کندن دیوار و یا حتی وارد کردن میخ به دیوار ها را دارید باید مطمئن شوید که این حفاری و یا سوراخکاری در مسیر لوله های برق انجام نمیشود . برای اینکار میتوانید نقشه برقکشی ساختمان را بررسی کنید و یا مسیر لوله ها را ردیابی کنید . و یا قبل از قطع کردن جریان برق از ردیاب کابل استفاده کنید

بررسی وسایل برقی :

تجهیزات آسیب دیده را بازرسی و تعمیر کنید . لوازم خانگی ، الکترونیک ، ابزارهای برقی و بسیاری از وسایل برقی دیگر دارای یک دوشاخه و یک سیم هستند و اغلب این قطعات آسیب می بینند. بطور مرتب آنها را بازرسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه سیم ریخته شده یا سایر علائم آسیب ، قبل از استفاده آنها را تعمیر کنید و یا از تعمیرکار و برقکار مجرب بخواهید آنها را تعمیر کنند .

از یک برقکار حرفه ای سؤال کنید . اگر چیزی وجود دارد که در مورد آنچه باید انجام دهید اطمینان ندارید ، سعی نکنید آن را اصلاح کنید. درعوض ، با یک برق معتبر تماس بگیرید و از شما مشاوره بخواهید. انجام کارهای برقی که از آن سررشته ندارید  برای سلامتی شما خطرناک و یا حداقل برای وسایل برقی و طول عمر آنها  ضرر خواهد داشت.

امروز یک برقکار واجد شرایط پیدا کنید!

 

مقررات ساختمانی قسمت P چیست؟

در انگلستان قوانینی وجود دارد که در آن  ، مقررات قسمت P ساختمان در مورد ایمنی برق راهنماییهای لازم را انجام داده . طبق این دستورالعمل ها ، کار برقی که در خانه شما انجام می دهید باید مقررات مربوط به ایمنی شما و امنیت هر کسی که وارد خانه شما می شود را پوشش دهد . اگر در نتیجه هر کار برقی که شما انجام داده اید و مطابق با این آیین نامه نیست ، یک میهمان دچار آسیب شود  میتواند باعث شود تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

 

کدامیک از کارهای الکتریکی و برقکاری را میتوانید  خودتان انجام دهید

تعویض لامپهای سوخته : برای اینکار نیازی به تخصص زیادی نیست ولی با اینحال سعی کنید هنگام تعویض لامپ از قطع بودن جریان برق مطمئن شوید .

تعویض دوشاخه ها و سوکت ها : اگر دستگاه سوکت زن در منزل دارید میتوانید خودتان به تعویض سوکت ها اقدام کنید . دوشاخه های وسایل الکتریکی را نیز میتوانید خودتان شخصا تعویض کنید .

نصب سیمهای سایر و محافظهای الکتریکی : نصب سه راهیهای سیم دار سیار و یا دستگاههای محافظ وسایل الکتریکی نیز از جمله کارهاییست که خودتان میتوانید انجام دهید . لیکن مسیر رد شدن سیمهای سه راهی و یا محافظ را باید با دقت انتخاب کنید تا بعدها در اثر حرارت و یا آسیب  ، عایق سیمها از بین نرفته و جریان برق به اطراف منتقل نشود.

 

با همه این راهنماییها یادتان باشد که برق همه ساله تعداد زیادی را در دنیا و کشور خودمات میکشد . علت بسیاری از این سوانح نیز بی احتیاطی و عدم تجربه کافی توسط افراد است . بنابراین چنانچه از موردی سردرنیاوردید به هیچ وجه ریسک

به برقکار کاربلد بسپارید . فراموش نکنید جان شما از هزینه های یک برقکاری بسیار با ارزشتر است .


کلید واژه ها :

برقکار شهرک غرب،برقکار بلوار دادمان،برقکار در بلوار فرحزادی،برقکار خیابان خوردین، برقکار خیابان ایران زمین، برقکار خیابان فلامک شمالی، برق کار شهرک غرب ،برقکار میدان صنعت، برقکار خیابان درختی، برقکار خیابان دریا، برقکار در خیابان سیمای ایران، برقکار خیابان گلستان، برقکار خیابان مهستان،خدمات برق