برقکار قیطریه

 خدمات برقی ایمن با تام سرویس...

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار و تعمیرکار برق : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

با  وجـود پیشرفت‌های چشـم‌گیر تکنولوژی که به تبع آن تغییرات زیادی در الگوهای زندگی همشهـریان عزیز تهرانی روی داده است که اغلب به سمت رشـد فزاینده رفاه خود مخصوصا در لایه های طبقات مرفه و متوسط جامعه هستند این نیاز ارائه خدمات فنی و تاسیساتی  نیز با گستردگی بیشتر و به صورت تخصصـی رو به رشـد می‌باشـد.

برقکار قیطریه

از این روی شرکت تام سـرویس، با اطمینان و متفاوت و با کیفیتی در حـد عـالی تر از سایر رقبا، به دلیل داشتن 150 تکنیسین و کارشناسان متخصص و حرفه‌ای و با تجربه طی سالها فعالیت برای همشـهریات تهـرانی در ارائه خدماتی از جمله: ارسال تکنیسین برقکار برای رفع اتصالی برق و نصب لوستر ، آویز ، دیواری و سقفی ، رفع خرابی های مربوط به سیم کشی ساختمان ، نصب و سرویس کولرهـای آبی و گازی و سایر خدمات مرتبط  پرداخته اسـت، تا پاسخـگوی نیاز و رفـاه همشهریان عزیز تهزانی در تمام ایم هفته باشـد.

 

می‌توانید جهت مشاوره و درخواست نیرو , سرویسکار, تعمیرکار ، مجری و استادکار در زمینه‌هـای خدمات فنی و تاسیساتی خـود با شـماره های زیر با ما در تمـاس باشید.

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار خیابان قیطریه: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

همکاران ما بدون معطلی، در تمام ایام هفته برای نصب و راه‌اندازی روشنایی ، لوستر ، دیواری و یا آویز و نصب و سرویس کولرهای آبی و گازی به شـکلی استاندارد و با با کیفیت در محل حاضر شده و خدمات مربوطه را برای شما انجام خواهند داد.

 

هم محلی سلام

تام سرویس خدمات خود را هفت روز هفته در اختیار هم محلی های عزیر در محدوده محله قیطریه و خیابانهای زیر ارائه مینماید : پارک قیطریه ، بلوار صبا ، بلوار کاوه ، بلوار قیطریه ، خیابان شریعتی ، اتوبان صدر ، پارک سهیل ، پارک امید ، پارک شادی ، محله قیطریه ، خیابان کریمی ، خیابان فاطمیه

 نقشه قیطریه

 


انجام کارهای برقکاری وسیم کشی در منزل :

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که مایلید سیم کشی و برقکاری منزل خود را خودتان انجام دهید . در این مطلب ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه برخی از کارهای برقی منزل را خودتان انجام دهید اما برای کارهای تخصصی تر هرگز بدون داشتن تجربه کافی ریسک نکنید زیرا برق گرفتگی بسیار خطرناک است و ممکن است خطرات جبران ناپذیری   به افرادی که دچار برق گرفتگی میشوند وارد گردد . در نظر داشته باشید رعایت همه اصول ایمنی و برخورداری از هوشیاری و تمرکز کامل اولین شرط برای شروع برقکاری است .

از همین روی از کم حوصله هستید و یا کم انرژی و خسته اصلا فکر سرو کله زدن با جریان برق را نکنید . جریان برق اگر چه بسیار مفید است اما همانقدر بی رحم نیز هست . قبل از اینکه شروع به برقکاری کنید اطمینان حاصل نمایید که همه ابزار و وسایل لازم در اختیار شما هست و نیازی ندارید برای تهیه وسایل دائما از منزل خارج شوید .

 

خب برای سیمکشی و برقکاری چه ابزاری میبایست دم دست باشد ؟

فازمتر برای تشخیص فاز و نول و اطلاع از وجود جریان برق

پیچ گوشتی دو سو و چهار سو در سایزهای مختلف برای باز و بسته کردن کلید ها و پریزها ، اتصال سیم ها به کلید و پریز ، اتصال سیم ها به سرپیچ ، اتصال سیم ها به فیوز

قلم و چکش برای تعبیه مسیر لازم برای لوله های پلیکا و لوله های خرطومی

تیغ موکت بری و تیغ اره آهن بر برای بریدن لوله های خرطومی و لوله های پلیکا

لنت برق

سیم برق حداقل در دو رنگ در اندازه های 1.5 ، 2.5 و..

سیم چین ، دم باریک ، انبردست

حالا ابزار لازم برای برقکاری آماده است

 

شروع سیم کشی و برقکاری :

در مرحله اول میبایست نقشه سیم کشی منزل را بررسی کنید . محل کلید ها ، پریز ها ، جعبه های تقسیم و مسیر کابلها و سیم های برق و تلفن. اگر از ابتدا قصد سیمکشی منزل را دارید باید در نظر بگیرید که جعبه فیوز میبایست جایی در دسترس باشد تا به محض قطع شدن فیوزها بتوانید آن را پیدا کنید .مراقب محل نصب لوله های گاز و آب باشید زیرا اسیب به این لوله ها میتواند بسیار خطر ناک باشد . مسیر لوله های برق در سیم کشی توکار را طوری در نظر بگیرید که خطر سوراخ کردن دیوار در آینده برای نصب قاب و روشنایی و سایروسایل  دیوارکوب  حداقل باشد .

جایگاه نصب کلیدهای روشنایی بسیار مهم است . محل نصب این کلیدها باید به گونه ای باشد که شما بتوانید به محض وارد شدن به هر محل یا حتی قبل از آن روشنایی محل مربوطه را فعال کنید . پریز ها نیز باید در موقعیت مناسبی نصب شوند و مثلا در آشپزخانه برای جایگاهی که قرار است یخچال ، هود ، ماشین لباسشویی و .. قرار گیرند پریز برق را در نظر بگیرید .

 در خصوص سرپیچ ها و روشناییهای سقفی نیز در نظر داشته باشید که روشناییهای سقفی میبایست در وسط هر فضای سقفی تعبیه شوند و ترجیحا به شکلی که کنار ان تیرآهن برای جوش دادن و یا اتصال قلاب مخصوص لوستر وجود داشته باشد .مسیر کابل کشی آنتن و تلفن را نیز تا جای ممکن میبایست مستقل از مسیر کابلهای برق تعبیه کنید .

برای آیفون و درب بازکن جای مناسبی در نظر بگیرید که بعدها به راحتی به آن دسترسی داشته باشید . در اطاق پذیرایی برای جایگاه تلویزیون و وسایل صوتی تصویری چند پریز و همچنین پریز آنتن تعبیه کنید .

در پایان در نظر داشته باشید که اجرای همه این موارد مستلزم این است که شما آشناییهای اولیه را با اصول برقکاری و سیم کشی داشته باشید . در غیر اینصورت به هیچ وجه سمت جریان برق نروید.

 


کلید واژه ها :

برقکار پارک قیطریه ، برقکار بلوار صبا ، برقکار بلوار کاوه ، برقکار بلوار قیطریه ، رفع اتصالی قیطریه ،برقکار خیابان شریعتی ، اتوبان صدر ، برقکار پارک سهیل ، برقکار قیطریه ،برقکار پارک امید ، برقکار پارک شادی ، محله قیطریه ، برقکار خیابان کریمی ، برقکار خیابان فاطمیه