نصب و تعمیر لوستر و روشنایی بلوار فرهنگ

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

در صورتی که برای خدماتی از جمله طراحی روشنایی و نور پردازی منزل مسکونی، فروشگاه، واحد تجاری و یا ادارات خود به دنبال نیروی متخصص هستید می توانید از خدمات گروه تام سرویس به صورت تمام وقت بهره مند شوید.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی بلوار  فرهنگ

اقداماتی از قبیل نصب و تعمیر انواع روشنایی و نصب لوسترهای کنترلی و قدیمی، نصب چراغ های سنسوردار و کنترلی، نصب انواع هالوژن، نصب لامپ های مهتابی، آفتابی و کم مصرف برخی از فعالیت های مهم این گروه متخصص می باشد.

در صورت نیاز کافی است از طریق شماره های زیر با تام سرویس در ارتباط باشید:

  تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

نصب کولرهای گازی و آبی، نصب و راه اندازی آیفن، تعمیرات آسانسور، نصب پکیج و خدمات برقکاری و سیم کشی از دیگر فعالیت های مهم تام سرویس می باشد. 

تعمیرکاران تام سرویس در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حاضر شده و با بهترین قیمت تمامی خدمات ساختمانی را در مناطق مختلف تهران انجام خواهند داد.

 هم محلی سلام

خدمات این مجموعه به صورت تمام وقت در اختیار اهالی محترم بلوار فرهنگ، خیابان سعادت آباد، میدان کاج، خیابان شهرک غرب، بلوار فرحزادی، میدان شهرداری، بلوار فرحزادی، میدان بهرود، بلوار کوهستان، بلوار دریا، میدان کتاب و ... می باشد.

  


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی بلوار فرهنگ، نصب لوستر در خیابان سعادت آباد، نصاب لوستر در خیابان شهرک غرب، نصب لوستر در میدان کاج، نصب هالوژن در شهرک غرب، نصاب لوستر در میدان شهرداری، خدمات روشنایی در بلوار فرحزادی، خدمات روشنایی در تهران، نصب چراغ سقفی در بلوار کوهستان، نصب و تعمیر دیوارکوب، تعمیر دیوارکوب در بلوار دریا، هزینه نصب لوستر در میدان کتاب، نصاب لوستر در میدان شهرداری، هزینه نصب لوستر، خدمات روشنایی ساختمان، نصب نور مخفی در بلوار فرهنگ، نصب نور کابینت در بلوار فرهنگ