نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان جهان آرا

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

اقدمات مهمی مانند نصب و تعمیر انواع روشنایی با اهداف مختلفی از جمله زیبایی و کاربردی در قسمت های مختلف ساختمان یکی از فعالیت هایی است که گروه تام سرویس به خوبی از عهده ی آن برآمده است.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان جهان آرا

گروه خدماتی تام سرویس با انجام اقداماتی از قبیل نصب و تعمیر چراغ های قدیمی و جدید، طراحی نور پردازی با قیمتی ارزان و رعایت نکات استاندارد رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورده است.

تام سرویس با دارا بودن تعداد زیادی نیروی سیار در تمامی مناطق تهران آماده ی خدمت رسانی می باشد، برای ارتباط با تام سرویس می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

هم محلی سلام

اهالی خیابان های جهان آرا، یوسف آباد، عظیمیه، سردار سلیمانی، فتحی و سلماس می توانند در صورت نیاز به خدمات برقی و فنی با این شرکت تماس بگیرند.

نقشه خیابان جهان آرا

 


کلید واژه ها :

نصب لوستر در خیابان یوسف آباد، نصب لوستر در خیابان جهان آرا، خدمات نصب لوستر، هزینه نصب لوستر، نصاب لوستر، نصب و تعمیر لوستر کنترلی، خدمات روشنایی در خیابان جهان آرا، نصاب لوستر در خیابان فتحی، نصب هالوژن در میدان سلماس، نصب چراغ در خیابان سردار سلیمانی، نصاب سیار لوستر، نصاب لوستر در خیابان عظیمیه، نصب لوستر در خیابان فتحی، هزینه ی نصب و تعمیر دیوارکوب، نصب دیوارکوب، تعمیرات دیوارکوب