نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان سرو

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

یکی از مهم ترین فعالیت های شرکت تام سرویس نصب خدمات روشنایی و نور پردازی در قسمت های مختلف منزل و یا ادارات می باشد. در تام سرویس می توانید از نیروهایی کمک بگیرید که با تخصص عالی می توانند در سریع ترین زمان خدمات مربوط به برق ساختمان شما را انجام دهند.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان سرو

این شرکت علاوه بر نصب و تعمیر روشنایی و هالوژن خدمات مهم دیگری از قبیل نصب آیفون تصویری و صوتی، تعمیرات آسانسور، نصب پکیج و شوفاژ، نصب کولر گازی و سرویس کولرهای آبی را به خوبی انجام داده و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت رضایت مشتریان را جذب کرده است.

این مجموعه از 150 نیروی متخصص تشکیل شده است شما در هر زمانی از شبانه روز می توانید از طریق شماره های زیر با تام سرویس تماس گرفته و از خدمات این گروه استفاده کنید.

  تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

 هم محلی سلام

خدمات این گروه در اختیار اهالی محترم خیابان سرو و خیابان های درختی، خیابان شهرک غرب، میدان کاج، بلوار دریا، خیابان سعادت آباد، خیابان دادمان و بلوار فرحزادی قرار دارد، اهالی این خیابان ها می توانند از خدمات شبانه روزی تام سرویس استفاده کنند.

نقشه خیابان سرو


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان سرو، نصب لوستر در خیابان سرو، خدمات روشنایی ساختمان، خدمات روشنایی در خیابان سعادت آباد، هزینه نصب لوستر، نصاب لوستر در بلوار فرحزادی، نصاب لوستر در شهرک غرب،تعمیرکار سیار در خیابان درختی، نصاب لوستر در میدان کاج،نصب هالوژن در بلوار فرحزادی، نصب هالوژن ساختمان در بلوار دریا، نصب دیوارکوب در خیابان سعادت آباد، نصاب لوستر در دادمان، تعمیرکار سیار در فرحزادی، تعمیرکار سیار در بلوار درختی، نصاب لوستر، تعمیرکار سیار