نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان لارستان

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

یکی از شرکت های با تجربه در زمینه ی خدمات برقی و فنی گروه تام سرویس می باشد، این مجموعه با دارا بودن بیش از صد نیروی ماهر رضایت مشتریان را در سراسر تهران به دست آورده است.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان لارستان

خدماتی از قبیل نصب لوستر، نصب و تعویض کلید و پریز، تعمیرات و تعویض سرپیچ، خدمات نصب لامپ های مهتابی و آفتابی از جمله اقدامات این گروه است.

جهت ارتباط با مجموعه ی تام سرویس می توانید از طریق شماره های زیر با این مجموعه در تماس باشید:

 تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

خدمات سیم کشی، برقکاری، نصب دربازکن های تصویری، تعمیرات آسانسور، نصب دوربین، نصب دزدگیر برخی دیگر از فعالیت های مهم این گروه است.

 هم محلی سلام

همشهریان عزیز در خیابان های لارستان، خیابان میرعماد، خیابان میرزای شیرازی، خیابان فجر، خیابان مطهری، خیابان قائم مقام، خیابان سربداران می توانند به صورت تمام وقت از خدمات تام سرویس بهره مند شوند.

 نقشه خیابان لارستان


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان لارستان، نصب لوستر در لارستان، هزینه نصب لوستر در خیابان لارستان، نصب هالوژن در خیابان مطهری، نصاب لوستر در لارستان، هزینه نصب لوستر کنترلی در خیابان فجر، تعمیر لوستر در خیابان مطهری، نصب لوستر در خیابان قائم مقام، نصب و تعمیرات لوستر در سربداران، نصاب لوستر در سربداران، هزینه نصب و تعمیر لوستر،تعمیرکار لوستر، تعمیرکار سیار لوستر، تعمیرکاران سیار