نصب و تعمیر لوستر و روشنایی پاکستان

 اعزام نصاب لوستر به سراسر تهران | نصب و تعمیر لوستر و روشنایی پاکستان | نصب نور مخفی و هالوژن

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

یکی از اقدامات ضروری در هر ساختمان، واحد تجاری، فروشگاه، مراکز خرید و پارک ها خدمات روشنایی شامل نصب و تعمیر لوستر و چراغ های تزیئنی و کاربردی است.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان پاکستان

خدمات نصب هالوژن، لامپ کم مصرف و ال ای دی، لامپ های مهتابی و آفتابی، چراغ های تزئینی و سقفی، نصب هالوژن روکار و توکار، نصب نور مخفی ساختمان، نصب لوستر و روشنایی ،نصب نورهای زیر کابینتی برخی از مهم ترین اقدامات این مجموعه می باشد که توسط نیروی نصاب به صورت سیار در سریع ترین زمان انجام خواهد شد.

از دیگر خدمات گروه تام سرویس در زمینه ی خدمات فنی می توان به نصب و تعمیرات آسانسور، نصب درب باز کن های صوتی و تصویری، نصب دزدگیر ساختمان، تعمیرات دوربین های مدار بسته اشاره کرد.

شماره های درج شده جهت ارتباط با تام سرویس عبارت است از:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481 

خط ویژه 5 رقمی : 43397

آموزش نصب ریسه شلنگی

امروزه استفاده از ریسه های شلنگی برای نور پردازی در بخش های مختلف ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه ی این مطلب تصمیم داریم به نحوه ی نصب ریسه های شلنگی بپردازیم.

نکات مهم در نگه داری ریسه های شلنگی

  • توجه داشته باشید که در هنگام اتصال ریسه به برق هرگز برای بریدن آن اقدام نکنید.

  • قبل از باز کردن ریسه و زمانی که به صورت رول شده دور قرقره پیچانده شده است آن را روشن نکنید.

  • ریسه را از قسمت های مشخص زده برش بزنید.

  • توجه داشته باشید که رویه ی پلاستیکی ریسه ها دارای بریدگی نباشند چرا که در این صورت موجب اتصالی می شود.

  • سعی کنید ریسه ی شلنگی را نکشید چرا که موجب خرابی و از کار افتادن آن می شود.

نحوه نصب ریسه شلنگی

ریسه ی شلنگی از لامپ های نزدیک به هم تشکیل شده است، در صورتی که یکی از این لامپ ها آسیب ببیند دیگر لامپ ها صدمه ای نخواهند دید و روشن می مانند، ریسه های شلنگی را باید در فاصله های معین شده برش زد، در صورت قطع کردن ریسه در بخشی به غیر قسمت مشخص شده آن قسمت ریسه دچار خرابی خواهد شد و دیگر روشن نمی شود.

برای نصب این ریسه ها به سوکت و پین نیاز داریم، این پین و سوکت به همراه ریسه ها عرضه می شود. یک سر سوزنی پین ها داخل ریسه قرار گرفته و سر دیگر آن در داخل سوکت قرار می گیرد، در صورتی که در هنگام نصب ریسه جرقه زد باید از یک سوکت دیگر استفاده کنید.

ریسه های شلنگی علاوه بر روی سقف در دیگر نقاط نیز قابل نصب می باشند، توجه داشته باشید که در هنگام نصب از تجمع ریسه ها در یک محل خودداری کنید زیرا در این صورت با ایجاد حرارت و گرما سبب خرابی و آب شدن ریسه ها می شود.

برای نصب ریسه های شلنگی باید به طریق ذیل عمل کنید:

در ابتدا محل نصب ریسه ها را مشخص کنید.

در مسیر ریسه ها از کابل های نگهدارنده پلاستیکی استفاده کنید، سعی کنید با فاصله ی 10 تا 15 سانتی متر آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید، پریز ریسه را به برق متصل کنید.

 هم محلی سلام

تام سرویس به صورت تمام وقت آماده ی خدمت رسانی به اهالی و ساکنین خیابان پاکستان و خیابان های ذیل می باشد.

خیابان شهید بهشتی، خیابان شبستان، خیابان قنبر زاده، خیابان بیهقی، خیابان علی اکبری، خیابان خرمشهر، خیابان شبستان، خیابان مطهری و خیابان سرافراز 

نقشه خیابان پاکستان


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر روشنایی و لوستر خیابان پاکستان، نصب لوستر در خیابان بیهقی، نصب و تعمیرات لوستر، خدمات روشنایی در تهران، نصاب لوستر در تهران، نصب لوستر در خیابان پاکستان، نصب هالوژن در خیابان اقاقیا، نصب چراغ سقفی در خیابان قنبرزاده، نصب و تعمیر لوستر در خیابان بهشتی، نصب لوستر در خیابان شهید بهشتی، خدمات نصب لوستر و هالوژن، نصب نور مخفی ساختمان، نصب نور مخفی در خیابان خرمشهر، نصب و تعمیر چراغ زیر کابینت در تهران، تعمیرات چراغ زیر کابینت در خیابان بیهقی، خدمات نصب لوستر در خیابان شبستان، تعمیرات لوستر در تهران، الکتریکی خیابان پاکستان، خدمات برقی در تهران، اعزام نصاب لوستر در تهران، نصاب لوستر در خیابان پاکستان