نصب و تعمیر لوستر و روشنایی سعادت آباد

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

انجام هر گونه خدمات مربوط به نصب انواع لوستر و چراغ را می توانید به مجموعه ی تام سرویس بسپارید، تام سرویس با وجود متخصصین مجرب توانسته است در سریع ترین زمان و با ارزانترین قیمت تمامی خدمات مربوط به نصب و روشنایی ساختمان شما را انجام دهد

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی سعادت آباد.

تعویض لامپ، نصب و تعمیر انواع لوسترهای کنترلی و قدیمی، نصب انواغ چراغ های سقفی، ال ای دی و دیوارکوب، نصب چراغ های زمانی و سنسوردار برخی از خدمات مهم گروه تام سرویس می باشد که به بهترین شکل توسط این شرکت انجام می شود.

از طریق شماره های زیر می توانید با گروه تام سرویس در ارتباط باشید، کارشناسان این شرکت در سریع ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر خواهند شد.

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

این شرکت علاوه بر خدمات مربوط به نصب و تعمیر انواع لوستر و روشنایی در دیگر زمینه های فنی و برقی ساختمان از جمله برقکاری، کابل کشی، سیم کشی، نصب دوربین مدار بسته، نصب دزدگیر ساختمان، خدمات نصب درب باز کن های صوتی و تصویری فعالیت دارد.

هم محلی سلام

مشتریان عزیزی که در محدوده ی خیابان سعادت آباد، بلوار دریا، شهرک غرب، خیابان سرو، میدان فرهنگ و میدان کاج سکونت دارند در صورت نیاز به هر گونه خدمات برقی و فنی می توانند با این شرکت تماس بگیرند، این مجموعه به صورت هفت روز هفته و بدون تعطیلی آماده ی خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد.

نقشه سعادت آباد

 


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی سعادت آباد، تعمیر هالوژن ساختمان خیابان سعادت آباد، نصب انواع چراغ بلوار دریا، نصب و تعمیر چراغ شهرک غرب، نصب و تعمیر لامپ مهتابی میدان کاج، نصب لامپ آفتابی میدان کاج، خدمات نصب لامپ کم مصرف، نصب چراغ های زمانی در خیابان شهرک غرب، تعمیر چراغ های تایمردار در میدان کاج، نصب و تعمیر چراغ سنسوردار، نصاب آیفون در تهران، نصاب لوستر در خیابان سرو، نصب چراغ تزئینی در میدان فرهنگ، تعمیرکار لوستر، نصاب سیار لوستر