نصب و تعمیر لوستر و روشنایی میدان کاج

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

خدمات روشنایی ساختمان یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید در هر ساختمانی انجام شود، البته این فعالیت ها باید توسط گروهی انجام شود که بتوانند با رعایت نکات و اصول ایمنی خدمات مربوطه را انجام دهد، برای این منظور می توانید از خدمات نیروی تام سرویس استفاده کنید.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی میدان کاج

خدمات نصب و تعمیر لوسترهای کنترلی و قدیمی، نصب انواع چراغ های کنترلی، نصب دیوارکوب، نصب انواع هالوژن، نصب نور مخفی ساختمان، نصب نور زیر کابینتی، رفع خرابی لوسترهای قدیمی و شکسته برخی از خدمات مهمی است که تام سرویس توانسته به خوبی از عهده ی آن ها برآید و رضایت بسیاری از افراد را به دست آورد.

از دیگر فعالیت های این گروه می توان به نصب درب باز کن های صوتی و تصویری، نصب کلید و پریز، نصب و سرویس کولر و ... اشاره کرد که با قیمتی ارزان و بالاترین کیفیت توسط این مجموعه انجام می شود.

برای ارتباط با تام سرویس کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید:

  تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

 هم محلی سلام

اهالی محترم میدان کاج و خیابان پاکنژاد، بلوار دریا، میدان کتاب، میدان شهرداری و بلوار فرحزادی می توانند به صورت تمام وقت از خدمات این گروه بهره مند شوند.

نقشه میدان کاج


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی میدان کاج، نصب لوستر در خیابان کاج، نصاب لوستر در میدان کاج، هزینه نصب لوستر در میدان کاج، نصب و تعمیر لوستر در بلوار فرحزادی، نصب لوستر در میدان شهرداری، نصب لوستر و هالوژن در بلوار دریا، خدمات روشنایی در خیابان پاکنژاد، خدمات روشنایی ساختمان، نصب چراغ سقفی در تهران، نصب و تعمیر چراغ سقفی در خیابان پاکنژاد، نصب لوستر و خدمات روشنایی، نصاب لوستر در تهران، تعمیرکار لوستر