نصب و سرویس کولر 

 تلفن پشتیبانی و اعزام تعمیرکار و سرویس کار کولر  : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

 نصب و تعمیر کولرهای آبی و گازی با ارزانترین قیمت

یکی از اقدامات مهم گروه تام سرویس با آغاز فصل تابستان و گرم شدن هوا نصب، سرویس و تعمیر انواع کولرهای گازی و آبی می باشد، این شرکت تمامی خدمات مربوط به نصب و جابه جایی کولر های دیواری، ایستاده و پشت پنجره ای را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

نصب و سرویس کولر

این شرکت با دارا بودن بیش از صد نیروی تعمیرکار سیار و سرویس کار ماهر توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را در تمامی مناطق تهران به دست آورد. کارشناسان تام سرویس تمامی خدمات فنی ساختمان ها را با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای بین المللی انجام خواهند داد و همین موضوع سبب رضایت بسیاری از مشتریان شده است و سبب شده تام سرویس بتواند گوی سبقت را از دیگر رقبای خود برباید.

برای ارتباط با گروه تام سرویس می توانید از طریق شماره های زیر با این مجموعه در تماس باشید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

تعمیرکاران این شرکت در کوتاه ترین زمان در محل مورد نظر حاضر شده و تمامی خدمات فنی ساختمان های مسکونی و واحدهای تجاری را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

خدمات نصب و سرویس کولر

برخی از خدمات تام سرویس عبارت است از:

 • نصب کولر گازی
 • جابه جایی انواع کولرهای گازی
 • نصب پنل داخلی کولر گازی
 • تعویض فیلتر هوا
 • تعویض قطعات کولر
 • نصب اسپیلت
 • عیب یابی کولر
 • رفع نشتی کولرهای آبی
 • تعویض پوشال کولر
 • تعمیر موتور کولر آبی
 • تعویض تسمه کولرهای آبی
 • تعمیر و تعویض بدنه ی کولر

علاوه بر خدمات فنی ساختمان گروه تام سرویس خدمات برقی ساختمان های مسکونی، ادارات و واحدهای تجاری از جمله خدمات برقکاری، سیم کشی، کابل کشی، نصب و تعمیر آیفون های تصویری و صوتی، نصب خدمات روشنایی ساختمان و ... را بر عهده دارد.

 

نصب و سرویس کولر خیابان پاکستان

  

تلفن پشتیبانی و اعزام تعمیرکار و سرویس کار کولر : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

با آغاز فصل گرما نیاز به وسایل سرمایشی در ساختمان های کوچک و بزرگ یکی از امور ضروری به حساب می آید، اگر دوست دارید خدمات فنی ساختمان خود را به مجموعه ای مطمئن بسپارید می توانید تام سرویس را انتخاب کنید، این شرکت خدمات فنی و برقی ساختمان ها را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به انجام خواهد رساند.

نصب و سرویس کولر خیابان پاکستان

تام سرویس با دارا بودن بیش از صد تعمیرکار کولر و تکنسین در سریع ترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر شده و تمامی خدمات مربوط به نصب و سرویس کولر، نصب کولر گازی، سرویس کولرهای آبی، تعمیر موتور و برد الکتریکی، عیب یابی کولر را به خوبی انجام دهد.

در صورت تمایل به مشاوره و یا اعزام کارشناس سیار در محل می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

هم محلی سلام

ساکنین خیابان های پاکستان، بهشتی، مطهری، علی اکبری، سرافراز، اقاقیا، شبستان، قنبرزاده، خرمشهر، بیهقی می توانند از به صورت 24 ساعته از خدمات گروه تام سرویس استفاده کنند. 

 نقشه خیابان پاکستان

کلید واژه ها :

نصب و سرویس کولر خیابان پاکستان، نصب و سرویس کولر خیابان قنبرزاده، نصب کولر گازی در خیابان بیهقی، نصب کولر در خیابان بهشتی، سرویس کولر آبی در سرافراز، سرویس کولر در خیابان اقاقیا، نصب و سرویس کولر در خرمشهر، سرویس کولر گازی، تعمیرات کولر، هزینه تعمیر کولر، هزینه سرویس کولر، کولر آبی در تهران، نصب کولر گازی در تهران، هزینه نصاب کولر، خرید کولر گازی، جابه جایی کولر گازی در علی اکبری، تعمیرات کولر در خیابان پاکستان، نصب و سرویس کولر در تهران، تعمیرکار سیار، تعمیرکار سیار در خیابان پاکستان، تعمیرات کولر در شبستان، سرویس کار کولر در خیابان پاکستان، کولر آبی پنجره ای

نصب و سرویس کولر خیابان کاویان

  

تلفن پشتیبانی و اعزام تعمیرکار و سرویس کار کولر : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

در هر کجای تهران که ساکن هستید در صورت نیاز به نیروی سیار و تعمیرکار ماهر می توانید از خدمات گروه تام سرویس استفاده کنید این مجموعه خدمات خود را با قیمتی مناسب و با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد، همین امر سبب جلب رضایت گروه زیادی از مشتریان در تمامی مناطق تهران و در محدوده ی خیابان کاویان شده است.

نصب و سرویس کولر خیابان کاویان

برخی از خدمات گروه تام سرویس در خصوص نصب و تعمیر کولرهای آبی و گازی از برندهای مختلف عبارت است از:

 • عیب یابی و رفع خرابی کولر
 • تعمیر قطعات کولر
 • جابه جایی کولرهای گازی
 • خدمات کانال کشی کولر
 • نصب کولرهای گازی دیواری و ایستاده
 • سرویس کولرهای آبی
 • تعمیر موتور کولرهای آبی
 • تعویض تسمه و پوشال کولر
 • تعویض فیلتر هوا
 • نصب برد الکتریکی
 • تعمیرات ترموستات و قطعات کولرهای گازی

در صورت نیاز به مشاور و یا کارشناس برای اعزام تعمیرکار می توانید از طریق شماره های زیر با گروه تام سرویس در ارتباط باشید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

هم محلی سلام

اهالی محترم خیابان کاویان و ساکنین محدوده ی سید خندان، خیابان ارسباران، خیابان شریعتی و خیابان جلفا می توانند از خدمات تام سرویس به صورت تمام وقت استفاده کنند.

 نقشه خیابان کاویان


کلید واژه ها :

نصب و سرویس کولر خیابان کاویان، نصب کولر گازی در خیابان جلفا، خدمات نصب کولر در خیابان شریعتی، سرویس کولر در خیابان سید خندان، هزینه نصب و سرویس کولر، خدمات نصب کولر، نصب و سرویس کولر خیابان شریعتی، هزینه نصب کولر در جلفا، سرویس کار کولر، نصاب کولر گازی در تهران، هزینه نصب و تعمیر کولر آبی، نصب و سرویس کولرهای آبی و گازی، خدمات سرویس کولر، هزینه تعمیرات کولرهای آبی، هزینه تعمیر کولر، سرویسکار کولر

نصب و سرویس کولر بلوار شهرزاد

  

تلفن پشتیبانی و اعزام تعمیرکار و سرویس کار کولر : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

گروه تام سرویس با دارا بودن بیش از صد تکنسی ماهر و تعمیرکار سیار توانسته است تمامی نیازهای فنی و برقی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری را تامین سازد.

نصب و سرویس کولر بلوار شهرزاد

نصب، جابه جایی، تعویض قطعات کولر، تعمیرات قطعات و موتور کولر، تعویض بدنه کولر، تعویض پوشال و فیلتر هوا، خدمات مربوط به نصب پنل الکتریکی و برد کولرهای گازی برخی از خدمات تام سرویس برای مشتریان در سراسر تهران بوده که با ارسال تکنسین سیار انجام خواهد شد.

برای تماس با مجموعه ی تام سرویس می توانید از طریق شماره های زیر با این مجموعه در تماس باشید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

از جمله خدمات این مجموعه می توان به خدمات برقکاری، سیم کشی و کابل کشی ساختمان، خدمات نصب و تعمیر آیفون های تصویری، لمسی و صوتی، نصب و راه اندازی شوفاژ و پکیج، تعمیرات آسانسور و خدمات مربوط به روشنایی و نصب لوستر های دیواری و سقفی اشاره کرد.

هم محلی سلام

تمامی خدمات فنی و برقی ساختمان های مسکونی، ادارات و واحدهای تجاری توسط این شرکت به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام خواهد شد، تام سرویس خدمات خود را در بلوار شهرزاد، خیابان کلاهدوز، خیابان قلهک، خیابان دولت و خیابان قیطریه ارائه می دهد.

  نصب و سرویس کولر بلوار شهرزاد


کلید واژه ها :

نصب و سرویس کولر در بلوار شهرزاد، نصب کولر گازی در خیابان قیطریه، سرویس کولر آبی در خیابان دولت، تعمیرات کولر در خیابان کلاهدوز، سرویس و تعمیر کولر در تهران، سرویس کولر در خیابان دولت، سرویس کار کولر در بلوار شهرزاد، خدمات نصب کولر در خیابان قلهک، خدمات سرویس و نصب کولرهای آبی و گازی، نصب کولر گازی ایستاده، نصب کولر در خیابان کلاهدوز، خدمات سرویس کولر در خیابان قیطریه، سرویس کار کولر، هزینه نصب کولر، قیمت نصب کولر گازی، قیمت نصب و سرویس کولر، سرویس کار کولر، هزینه نصب و خدمات کولر

نصب و سرویس کولر خیابان مجتبایی

  

تلفن پشتیبانی و اعزام تعمیرکار و سرویس کار کولر : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

با آغاز فصل تابستان و گرم شدن هوا سرویس و نصب وسایل سرمایشی در تمامی منازل مسکونی، ادارات و واحدهای تجاری یکی از امور ضروری به حساب می آید، اگر شما هم دوست دارید خدمات ساختمانی خود را به مجموعه ای قابل اعتماد بسپارید می توانید از خدمات تام سرویس استفاده کنید.

نصب و سرویس کولر خیابان مجتبایی

تام سرویس با سابقه ای طولانی در عرصه ی خدمات برقی و فنی توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورد، تام سرویس با دارا بودن بیش از صد نیروی تعمیر کار از طریق اعزام نیروی سیار در محل توانسته است تمامی خدمات ساختمانی شما را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت به انجام رساند.

در صورت نیاز به نیروی تعمیرکار سیار می توانید از طریق شماره های زیر با این مجموعه در تماس باشید:

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

هم محلی سلام

ساکنین خیابان های مجتبایی و خیابان جلفا، سید خندان، قندی، ارسباران، شریعتی، نیلگون و شقاقی می توانند به صورت تمام وقت از خدمات مجموعه ی تام سرویس استفاده کنند.

 نقشه خیابان مجتبایی


کلید واژه ها :

نصب و سرویس کولر خیابان مجتبایی، نصب کولر گازی، سرویس کار کولر، سرویس کولر آبی، قیمت نصب کولر گازی، نصاب کولر، خدمات نصب کولر، نصب و تعمیر کولر خیابان جلفا، نصب و سرویس کولر خیابان سید خندان، خدمات نصب کول در قندی، نصب و سرویس کولر در خیابان ارسباران، نصب کولر گازی ایستاه در شریعتی، خدمات نصب کولر در خیابان نیلگون، سرویس کولر در خیابان شقاقی، سرویس کولر در خیابان مجتبایی، نصب کولر گازی در مجتبایی، خدمات سرویس کولر در خیابان مجتبایی، نصب و سرویس کولر در خیابان ارسباران، نصب کولر گازی ایستاده در ارسباران، خدمات سرویس کولر، تعمیرات کولر آبی در تهران، تعمیرات کولر