نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان ملاصدرا

 

تلفن پشتیبانی و اعزام نصاب و تعمیرکار لوستر: 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

گروه خدماتی تام سرویس مجموعه ای با سابقه با تعدادی متخصص و تعمیرکار سیار و مجرب بوده که توانسته اند در تمامی مناطق تهران خدمت رسانی کرده و موجب رضایت بسیاری از افراد شوند.

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان ملاصدرا

این گروه توانسته است در انجام خدماتی مانند نصب انواع لوستر و تعمیر روشنایی ساختمان های مسکونی و تجاری فعالیت داشته باشد، مجموعه ی تام سرویس در زمینه های مختلفی فعالیت می کند یکی از مهم ترین فعالیت های این گروه نصب انواع لوستر کنترلی و سنگین و به طور کلی خدمات روشنایی می باشد.

شماره های درج شده جهت ارتباط با مجموعه ی تام سرویس در ذیل آورده شده است:

  تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

خدمات برقکاری و سیم کشی ساختمان، نصب آیفون صوتی و تصویری، نصب کولرهای گازی و تعمیرات تخصصی کولر گازی، تعمیر و سرویس کولرهای آبی در فصول گرم سال برخی دیگر از خدمات این شرکت می باشد.

 هم محلی سلام

ساکنین تام سرویس خدمات ویژه ی خود را در اختیار اهالی محترم خیابان های ملاصدرا، خیابان توانیر، خیابان ونک، خیابان گرمسار، خیابان آرارات، خیابان شیخ بهایی و خیابان سئول قرار می دهند.

نقشه خیابان ملاصدرا

 


کلید واژه ها :

نصب و تعمیر لوستر و روشنایی خیابان ملاصدرا، نصب لوستر در خیابان ملاصدرا، نصب لوستر در تهران، نصب لوستر در خیابان ونک، تعمیرات لوستر در میدان ونک، نصب لوستر در خیابان شیخ بهایی، هزینه نصب لوستر در خیابان سئول، نصاب لوستر در خیابان گرمسار، نصاب لوستر در خیابان آرارات، نصب هالوژن در خیابان شیخ بهایی، نصب چراغ سقفی در تهران، نصب و روشنایی چراغ سقفی، نصب چراغ کنترلی در خیابان شیخ بهایی، هزینه نصب چراغ کنترلی در تهران، نصاب لوستر در خیابان گرمسار، نصاب لوستر در تهران،نصب ال ای دی در تهران