برقکار خیابان پاکستان

کار خود را به ما بسپارید...

تلفن پشتیبانی و اعزام برقکار و تعمیرکار برق : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

امروزه پیشرفت تکنولوژی و وجود دنیای مجازی موجوب گردیده تا اطلاعات افراد به روز باشد ،علاوه بر این امکان مقایسه، آشنایی با طرح ها و کیفیت از دیگر مزایای این امکانات است . حال این امکانات باعث شده است تا مشتری نیاز خود را از بازار شناخته و به دنبال آن باشد ، مجموعه تام سرویس پس سال ها خدمت رسانی با نیاز های شما در زمینه الکترونیکی آشنا شده و در صدد رفع آنها برآمده است . این مجموعه با در اختیار داشتن کادری مجرب بالغ بر 150 نفر نیروی برقکار سیار و با آخرین متد نکنولوژی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. 

برقکار خیابان پاکستان

گروه تام سرویس آماده عقد قرار داد در زمینه برق کشی ساختمان ، نصب هالوژن، نور پردازی ،آیفون تصویری، راه اندازی کولرهای آبی و گازی، رفع اتصالی ،تعمیرو تعویض فیوز و جعبه فیوز،کلید مینیاتوری،کلید و پریز روکار و توکار ،نصب لوستر،نصب چراغ سقفی،نصب ال ای دی،روشنایی،نصب انواع لامپ و سرپیچ،برق کشی ،کابل کشی ،نصب داکت، سیم کشی آنتن،کابل سیگنال،نصب ترانس ،محافظ یخچال،محافظ برق آپارتمان به صورت جزعی و کلی می باشد.

شما عزیزان ساکن منطقه خیابان پاکستان در صورت نیاز به اعزام نیروی برق کار خیابان پاکستان و یا هرگونه سوال و یا نیاز به اعزام نیرو می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

تلفن پشتیبانی و اعزام نیرو : 86045481

خط ویژه 5 رقمی : 43397

آسوده خاطر باشید همکاران برقکار ما بدون فوت وقت با ارائه بهترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

هم محلی سلام

مجموعه خدماتی تام سرویس در تمام روزهای هفته در بهترین زمان و با بهترین کیفیت در اختیار هم محلی های عزیر در محدوده خیابان پاکستان و خیابانهای زیر می باشد :  خیابان مطهری ،خیابان بهشتی ، سهروردی ، خیابان اقاقیا ، خیابان شبستان ، بوستان قنبر زاده ، خیابان علی اکبری، خیابان خرمشهر ، بیهقی ،سرافراز

 نقشه خیابان پاکستان


کلید واژه ها :

برقکار خیابان پاکستان ، برقکار خیابان بهشتی ، برقکار خیابان مطهری ، برقکار خیابان سهروردی ، برقکار خیابان اقاقیا ، برقکار خیابان بیهقی ، برقکار خیابان پاکستان ،برقکار خیابان سرافراز ، برقکار خیابان خرمشهر ، برقکار خیابان علی اکبری ، برقکار خیابان شبستان ، رسالت ، برقکار خیابان هفت تیر